WIZYTA W GOSPODARSTWIE ROLNYM W SZKOTOWIE!

Uczniowie klas 4-8 wybrali się 21.09.2022r. do Gospodarstwa Rolnego w Szkotowie. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z ciekawą pracą rolnika-przedsiębiorcy rolnego i gospodarstwem, a przez to kształtowanie szacunku do ciężkiej pracy i otaczającej przyrody, z której można czerpać wiele korzyści.
Był to dzień pełen wrażeń! Podczas wizyty w Gospodarstwie mieliśmy okazję poznać proces zbierania i przechowywania ziemniaka. Poznaliśmy jakie są jego odmiany oraz jakie potrawy można przygotować z ziemniaków.
Po poczęstunku przygotowanym przez Panią Agnieszkę Tołłoczko-Wróbel uczniowie naszej szkoły mogli wybrać się na przejażdżkę traktorem. Ależ to była frajda!
Uczniowie w Gospodarstwie Rolnym mogli poznać również pracę ekipy filmowej nagrywającej kolejny odcinek, w którym w roli głównej występuje Pani Agnieszka.
Uczniowie zobaczyli jak są kręcone na żywo sceny i obserwowali z bliska pracę ekipy na profesjonalnym sprzęcie. W czasie przerwy wszyscy mieli możliwość sprawdzenia się w roli filmowca i trzymania profesjonalnej kamery, a Pani Reżyser przekazywała wiele bezcennych informacji o pracy na planie filmowy nie tylko aktorów, ale również całej ekipy. Była to niepowtarzalna okazja, by zetknąć się ze światem filmu i zobaczyć go z perspektywy filmowców pracujących w dobrze zorganizowanym zespole na planie filmowym oraz wprowadzenie każdego ucznia w fascynujący świat tajników realizacji dzieła filmowego.

Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce Tołłoczko za wyjątkowo spędzony czas w Gospodarstwie Rolnym w Szkotowie!

Skip to content