II RODZINNY RAJD ROWEROWY

Dnia 8 czerwca został zorganizowany przez Dyrektora Szkoły Pana Marka Skwarskiego oraz nauczycielkę Panią Ewelinę Panasiuk II Rodzinny Rajd Rowerowy. O godz. 9.00 wszyscy rowerzyści: rodzice, uczniowie, nauczyciele oraz Pan Dyrektor stawili się gotowi do jazdy rowerowej i tym samym otworzyli sezon rowerowy! Takie kilkunastokilometrowe rajdy po naszej pięknej okolicy to doskonały wypoczynek dla całych rodzin. Były z nami czterolatki,sześciolatki, siedmiolatki, a także doświadczeni rowerzyści!. Po przejechanych kilometrach wróciliśmy na ognisko do Rączek. Po wspólnie spędzonym czasie przy ognisku na boisku szkolny przy Szkole Podstawowej w Rączkach pojawił się wóz strażacki z OSP SZKOTOWO. Były pokazy strażackie: każdy mógł z bliska zobaczyć a nawet użyć urządzeń, z których strażacy korzystają podczas akcji ratowniczo – gaśniczych. Można było założyć hełm oraz sprawdzić jak działają strażackie węże. Strażacy opowiadali o swojej pracy oraz prezentowali możliwości samochodu i sprzętu ratowniczego znajdującego się na jego wyposażeniu. Bardzo dziękujemy OSP SZKOTOWO za poświęcony czas i profesjonalne ukazanie pracy strażaka.

Kolejną atrakcją był mecz na łonie natury: tatusiowie zagrali mecz z uczniami, walka była zacięta do ostatniej minuty: uczniowie wygrali 6 : 5. W tym czasie pozostali uczestnicy Rajdu wzięli udział w konkursie KARAOKE, w którym były bardzo atrakcyjne nagrody. Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na lody, które wszyscy otrzymali jako prezent niespodziankę od Państwa Korzenieckich-dziękujemyJ.

Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domu! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział! Do zobaczenia na kolejnym Rajdzie, już nie możemy się doczekać!

Dodaj komentarz

Skip to content