WYJĄTKOWY PREZENT DLA WYJĄTKOWYCH NAUCZYCIELI PRZYGOTOWANY PRZEZ SAMORZĄD UCZNIOWSKI!

W dniu 14 października 2020 r. jak co roku  w naszej Szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Członkowie samorządu uczniowskiego już od dawna zastanawiali się  jak wyrazić wdzięczność nauczycielom. Nauczyciele nie idą do szkoły po to, żeby dostawać prezenty, jednak w dniu takim, jak ich święto warto pokazać, że doceniamy ich pracę, wysiłek i pomoc w osiąganiu przez nas swoich małych i większych sukcesów.
Ale co zrobić, żeby nasze podziękowanie nie było kolejną zwykłą rzeczą kupioną w sklepie za składkowe pieniądze?
W tym roku szkolnym członkowie samorządu uczniowskiego postanowili przygotować coś specjalnego w imieniu całej społeczności uczniowskiej z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Upominki przygotowane dla naszego Grona Pedagogicznego były skromne ale z pomysłem !
Wszyscy członkowie samorządu uczniowskiego własnoręcznie ozdabiali słoje, które znaleźli w swoich domach. Na każdym słoju został umieszczony napis z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz dopiskiem : nauczyciele w oczach uczniów.  Następnie każdy uczeń w naszej szkole mógł przekazać na kartce od siebie wyjątkową informacje dla każdego nauczyciela: opinie o nim, życzenia itp. Kartki zostały umieszczone w słojach.  Do każdego słoja z opiniami i życzeniami uczniów dołączona została słodkość.

Drodzy Nauczyciele!
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej  życzymy dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy, Sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów.

Skip to content