Wycieczka do Olsztyna

31. października 2023 r. uczniowie klas VII i VIII uczestniczyli w wycieczce do kina „HELIOS” w Olsztynie. Rano zebraliśmy się przed szkołą, a następnie wyruszyliśmy autokarem do Nidzicy . Trasę z Nidzicy do Olsztyna pokonaliśmy pociągiem. Z dworca PKP udaliśmy się spacerem do Galerii Handlowej, w której znajduje się kino. Do seansu mieliśmy trochę czasu więc udaliśmy się na zakupy. Seans filmowy pt. „Pięć koszmarnych nocy” rozpoczął się punktualnie o godzinie 11.00”. To było niezwykłe przeżycie, ponieważ tematyka filmu związana była z obchodzonym w tym dniu Halloween.
Po zakończonej projekcji udaliśmy się na Starówkę. Po drodze oglądaliśmy Ratusz, Starą Bramę , mijaliśmy różnorodne sklepy , spacerowaliśmy po parku wzdłuż rzeki Łyny, by w końcu dotrzeć na Dworzec PKP skąd pociągiem wróciliśmy do Nidzicy. Tu czekał na nas autokar, który zawiózł nas do domów.
To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej: radość, dobry humor i wrażenia po obejrzanym filmie. Emocje związane z filmem pozostały w pamięci.

Dodaj komentarz

Skip to content