WIELKI MECZ UCZNIOWIE vs. NAUCZYCIELE ZAKOŃCZONY WYNIKIEM 3:2

Dnia 23.06.2021r. zostało rozegrany wielki mecz uczniowie vs nauczyciele, w którym na przeciwko siebie stanęli przedstawiciele uczniów klas 4-8 naszej szkoły : Kamil Dzięgo, Mateusz Sierdziński Alan Just, Martyna Chalińska, Nikola Żebrowska, Nikola Pyszko, Patrycja Kosiorek, Olaf Głowacki, Dawid Kołakowski, Szymon Wasilik, Hubert Olszewski oraz nauczyciele w składzie: Pan Dyrektor Marek Skwarski, Pan Kamil Sienkiewicz, Pani Anna Sobotka, Pan Sebastian Sikorski, Pani Danuta Bartkowska, Pan Dariusz Majewski, Pani Ewelina Panasiuk, Pan Bartek Kaczmarek, ks. Andrzej Rutkowski.
Choć są to ostatnie dni naszej nauki w tym roku szkolnym trzeba przyznać, że publiczność licznie zjawiła się na meczu i chętnie dopingowała swoich ulubieńców. Ci, którym nie udało się zjawić na tym spotkaniu powinni bardzo żałować, ponieważ ominęło ich naprawdę świetne widowisko.
Od samego początku było wiadomo, że zapowiadała się zacięta rywalizacja między tymi dwoma drużynami, a istotny będzie każdy punkt. I połowo meczu zakończyła się wynikiem 2:2.
Choć nauczyciele usilnie próbowali wygrać ten mecz o jednak w końcowych fragmentach górą była drużyna uczniowska, która wygrała mecz wynikiem 3:2
Trzeba przyznać, że było to spotkanie „z górnej półki”, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Oby w kolejnych latach takie spotkania były równie ciekawe jak to! 😉

Skip to content