WALENTYNKI 2024

Dnia 14.02.2024 r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Dzień ten wpisał się już na stałe w harmonogram szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy.
Tradycyjnie nauczycielki Pani Iwona Ciołek oraz Panie Ewelina Panasiuk zorganizowały pocztę walentynkową. Uczniowie, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, kilka dni wcześniej wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie – Walentynkowy Listonosz– rozdawał pocztę w czasie zajęć lekcyjnych. Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i wychowawców. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni.
Podczas Walentynek obowiązywał ubiór w kolorze czerwonym. Tego dnia mieliśmy również przyjemność korzystania z fotobudki walentynkowej wykonanej przez uczniów klasy 6 na technice.
Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów i nauczycieli.

Dodaj komentarz

Skip to content