WALENTYNKI 2021 W SZKOLE PODSTAWOWEJ W RĄCZKACH

Dnia 11 lutego Panie Iwona Ciołek, Ewelina Panasiuk oraz Anna Sobotka zorganizowały dla uczniów klas 0-3 w naszej szkole Walentynki – Święto Miłości.
Sympatia, zauroczenie i miłość zawitały także w najmłodszych klasach. Poczta walentynkowa zorganizowana przez SKO, przyleciała na skrzydłach amora i wiele osób otrzymało tajemnicze liściki przepełnione ciepłymi słowami i wyznanymi uczuciami. Na korytarzu królował czerwony kolor, a nauczyciele zadbali o klasowe atrakcje z okazji dnia zakochanych. Ponadto dzieci mogły sprawdzić dzięki zabawom, kogo los im ześle. Każda grupa wiekowa losowała części serc i szukała swojej drugiej połówki. Wielu parom udało się bardzo szybko odszukać pisaną im osobę. Za znalezienie „drugiej połówki” uczestnicy otrzymali cukierki, także jakby nie inaczej w tym dniu w kształcie serc. Pani Anna Sobotka zadbała w tym dniu o słodkości. Uczestnicy zabawy mogli zakupić dla siebie i swojej cichej sympatii babeczkę z pysznym czekoladowym serduszkiem, ozdobionym kolorową posypką.
Kolejną niespodzianką w tym dniu, która cieszyła się dużym zainteresowaniem była loteria fantowa. Niektórzy uczniowie licząc na większe szczęście, kupili po kilka takich kuponów. Podczas loterii można było wylosować albumy na zdjęcia, długopisy, mazaki, balony w kształcie serca, świece w kształcie serc, farbki, ramki na zdjęcia, brokaty, gry elektroniczne i inne. Główną nagrodę (BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK BLUETOOTH USB BOOMBOX SD AUX Z WBUDOWANYM POWER BANKIEM!) wylosowała uczennica 1 klasy Alicja Rzeszotko. Gratulujemy! Pieniądze zarobione podczas loterii zasiliły pulę pieniędzy Samorządu Uczniowskiego i posłużą na zakup nagród w konkursach organizowanych przez Samorząd Uczniowski.

Skip to content