Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

W dniu 1 września 2022 roku o godzinie 9.00 w naszej szkole zabrzmiał pierwszy dzwonek symbolizujący rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Pan Dyrektor Marek Skwarski powitał wszystkich przybyłych uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne. Szczególne słowa skierował do najmłodszych rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzył wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności.
Przydzielając wychowawstwa na nowy rok szkolny dyrektor przywitał i przedstawił nowego nauczyciela, który uczyć będzie w naszej szkole.
Rozpoczęcie roku szkolnego to także okazja do tego, by upamiętnić rocznicę wybuchu II wojny światowej. Chcąc wyrazić szacunek i cześć poległym uczciliśmy tę rocznicę minutą ciszy.
Po zakończonej uroczystości dzieci wraz z wychowawcami udali się do swoich klas. Nastąpiło przywitanie, przedstawienie planu lekcji, wychowawcy przypomnieli uczennicom oraz uczniom o ich prawach i obowiązkach, wypożyczaniu podręczników z biblioteki szkolnej. Nieodłącznym elementem spotkania były informacje o bezpiecznym podróżowaniu do szkoły i ze szkoły do domu.

Skip to content