ŚWIĘTO SZKOŁY

Dnia 7 maja obchodziliśmy Święto Szkoły Podstawowej w Rączkach.
Tego dnia na długiej przerwie został zorganizowany przez Panią Ewelinę Panasiuk konkurs wiedzy online na platformie teams o Naszej Szkole oraz o patronie szkoły Stanisławie Mikołajczyku. Uczniowie mogli zweryfikować na jakim poziomie jest ich wiedza. Konkurs wygrała uczennica klasy 7 -Aleksandra Jabłońska. Serdecznie gratulujemy.
Oprócz prezentacji power point, wysłanej do uczniów uczących się online, w holu głównym naszej szkoły pojawiła się gazetka oraz prace uczniów pt. „Szkoła w oczach uczniów” -taki tytuł nosił kolejny konkurs zorganizowany z okazji Święta Szkoły przez Panią Danutę Bartkowską. Konkurs wygrała Nikola Jezierska z klasy 6, a wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Jabłońska klasa 7, Michał Dzierzęcki klasa 4 i Marta Szulc klasa „0”.
Na lekcjach muzyki Pani Danuta Bartkowska śpiewała wraz z uczniami online Hymn Naszej Szkoły, a w tym czasie stacjonarnie Pani Mariola Rzemek uczyła najważniejszej pieśni o naszej szkole przedszkolaków. Wszyscy wychowawcy na zajęciach ze swoją klasą przypomnieli najważniejsze informacje o naszej szkole, a także o jej patronie Stanisławie Mikołajczyku.

dav

dav

dav
Ten dzień z pewnością pozostanie długo w naszej pamięci!

Skip to content