Świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy

Dzisiejszym popołudniem spotkaliśmy się przy roboczym, ale świątecznym stole: dzieci, rodzice, nauczyciele oraz nasz dyrektor Marek Skwarski. Z inicjatywy społeczności lokalnej, uczniowskiej jak również z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcieliśmy już teraz przybliżyć atmosferę świąt.

Nasz Świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy odbył się w bardzo pozytywnej i świątecznej atmosferze przy nastrojowej bożonarodzeniowej muzyce, stoły uginały się od wypieków jakie udało nam się wspólnie stworzyć oraz od wszelkiego rodzaju świątecznych wyrobów takich jak kartek świątecznych, bombek na choinkę, witraży, stroików, czy ozdobnych figurek.

Rodzice wspólnie ze swoimi pociechami zdobili różnego rodzaju ciasteczka i pierniczki. Do wyboru były posypki, ozdoby dekoracyjne oraz kolorowy lukier. Wszystkie piękne ozdoby można podziwiać na załączonych zdjęciach.

Najpiękniejszym podsumowaniem tej inicjatywy są słowa jednej z mam, która powiedziała, że takie spotkania powinny odbywać się częściej, ponieważ to idealny moment dla rodziców i dzieci, chwila, kiedy można zatrzymać się i odpocząć od życiowego pędu.

Organizatorzy:

Katarzyna Zdunek

Damian Wierzchowski

Skip to content