Spotkanie z autorką książek dla dzieci – Panią Hanną Niewiadomską
W naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie z autorką książek dla dzieci – Panią Hanną Niewiadomską. W wydarzeniu wzięły udział dzieci z przedszkola oraz uczniowie klas 1–3. Z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści autorki o tym, jak powstają jej książki, wiersze i opowiadania.
Pani Hania czytała dzieciom swoje utwory oraz pokazywała ilustracje, które je zdobią. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu – wspólnie tworzyły rymowany wiersz, dopasowując rymy i wymyślając zabawne wersy. Powstał piękny, wesoły utwór, z którego wszyscy byli bardzo dumni!
Autorka chętnie rozmawiała z dziećmi, pytając, o czym chciałyby przeczytać kolejne książki. Pomysły były bardzo kreatywne – od opowieści o robotach i samochodach, aż po historie o… lalkach!
Na zakończenie spotkania dzieci miały możliwość zakupienia książek z imienną dedykacją od autorki, co sprawiło im ogromną radość.
To było inspirujące i pełne wrażeń spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci najmłodszych czytelników! 📖✨





