„Rok Dziecięcej Kreatywności”
Przedszkolaki po raz kolejny udowodniły, że kreatywność nie ma granic! W ramach projektu „Rok Dziecięcej Kreatywności” zrealizowały kolejne zadanie pt. „Wiosna w rozkwicie – kwiaty marzeń”.
Dzieci wykonały piękne prace metodą origami. Z kolorowych kółeczek powstały barwne kwiatki, a z zielonego papieru – przy pomocy dziurkacza – wycięte zostały listki. Wszystkie elementy mali artyści starannie poprzyklejali na kartkach, tworząc wyjątkowe „ogródki marzeń”. Każde dziecko chciałoby mieć takie kolorowe i pachnące kwiaty we własnym wymarzonym ogródku.
Na zakończenie kreatywnych zajęć na przedszkolaki czekała miła niespodzianka – pyszne gruszki na deser.



