KARNAWAŁ 2023

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 17 lutego 2023 roku Pani Iwona Ciołek, Pani Ewelina Panasiuk oraz Pani Nina Ziółkowska zorganizowały dla uczniów naszej szkoły dyskotekę walentynkowo-karnawałową.
Uczniowie przebrani byli za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: księżniczkę, rycerza, kowboja, policjantkę, Batmana …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Podczas imprezy szkolnej uczniowie mogli uczestniczyć w licznych konkursach przygotowanych przez organizatorki: szukanie drugiej połówki rozciętego serca, odpowiadania na zagadki karnawałowo-walentynkowe, a także jedzenie pączków na czas….
Podczas balu wybrani zostali Król i Królowa balu. Aby zostać Królem i Królową balu należało pięknie, pomysłowo wyglądać i bawić się wyśmienicie.
W klasach I-III królem balu został Oliwier Luka z klasy III, a Królową – Maja Kraszewska z klasy I.
W klasach IV-VIII królem balu został Kacper Sztuba z klasy V, a Królową – Maria Wróbel z klasy IV.
Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczały imprezę.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Skip to content