INTEGRACJA KLASY VI NA NIEDZIELNYM SPOTKANIU W PIZZERII

Zarobione pieniądze podczas balu karnawałowo-walentynkowego uczniowie klasy 6 postanowili częściowo przeznaczyć na klasowe spotkanie w pizzerii.

Dnia 23 lutego w niedzielne popołudnie cała klasa wraz z wychowawcą spotkała się w jednej z PIZZERII w NIDZICY.Wspólny posiłek bardzo zintegrował ze sobą uczniów klasy 6 wprowadzając przy tym ich w dobry humor. Dzięki takiemu spotkaniu łatwiej się rozmawia w szkole. Gdy wszyscy zasiedli przy wspólnym stole, naturalnym stało się rozpoczęcie rozmowy, która wcale nie dotyczyła jedynie szkoły. Dzięki spotkaniu poza szkołą uczniowie mogą lepiej poznać swego wychowawcę a wychowawca swoich uczniów. Uczniowie mogą poznać siebie nawzajem, co pozwala im znacznie lepiej funkcjonować w szkole. Pozwala to także na stworzenie serdecznej i przyjacielskiej atmosfery, dzięki której uczniowie mogą poczuć się zaakceptowani i bezpieczni w klasie.

Po wspólnych rozmowach i posiłku ozdobiliśmy ściankę w restauracji naszymi imionami, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie. Wszyscy stwierdzili jednogłośnie, że koniecznie będzie trzeba takie spotkanie powtórzyć……

Skip to content