DZIEŃ RODZINY W SZKOLE PODSTAWOWEJ W RĄCZKACH!

Dnia 1 czerwca uczciliśmy trzy święta: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Na plac szkolny przybyli przedszkolaki, uczniowie, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, aby wspólnie bawić się i wziąć udział w różnych konkursach.
Po przemowie Dyrektora Szkoły Pana Marka Skwarskiego zaproszeni na uroczystość rodzice mogli obejrzeć występy uczniów klas 0-3, które z zaangażowaniem zaprezentowały bliskim montaż słowno-muzyczny. Dzień Rodziny to nie tylko występy, ale też naprawdę rodzinne, wspólne spędzanie czasu. Po części artystycznej rozpoczął się wielki mecz uczniowie kontra nauczyciele, który zakończył się wynikiem 1:4. Na kilka godzin teren szkoły oraz boisko szkolne zamieniły się w plac zabaw z kolorowym atrakcjami: na najmłodszych czekały dmuchańce, przygotowane były również atrakcje sportowe (stacje), za które przewidziane były nagrody ufundowane przez Firmę TYMBARK w Olsztynku. Malowanie swojej rodziny kredą na betonie, malowanie na folii farbkami i wiele innych. Zabawa i nieustający ruch na świeżym powietrzu zaostrzały apetyt na kiełbaski z ogniska oraz ciasta przygotowane przez rodziców. Nie zabrakło soków oraz zimnych napojów.
Wszyscy, którzy tego dnia przyszli do szkoły, byli zadowoleni, odczuwali radość i satysfakcję. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Atrakcje tego dnia zorganizowane dla dzieci i rodziców pokazały zdrowy sposób spędzania wolnego czasu oraz dobry pomysł na integrację rodziny.Dodaj komentarz

Skip to content