DZIEŃ CHŁOPAKA 2022

30 września 2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka- święto, które każdego roku zdobywa coraz większą popularność. Podczas tego dnia w naszej szkole nie zabrakło atrakcji. Jeszcze przed świętem chłopców, odbył się plebiscyt na najsympatyczniejszego ucznia-kolegę. Z okazji Dnia Chłopak adziewczęta już po raz kolejny wybrały najsympatyczniejszego kolegę z klas młodszych i najlepszego kolegę z grupy klas starszych.
Plebiscyt na najsympatyczniejszego ucznia w klasach 1-3 oraz na najlepszego kolegę z klas 4-8 został rozstrzygnięty.
A oto wyniki plebiscytu.
Najsympatyczniejszym chłopcem w klasach młodszych zostali:
W klasie 1. – Jarosław Haura
W klasie 2. – Aleksander Korzeniecki
W klasie 3. – Kamil Olszewski
Najlepszym kolegą w grupie klas starszych zostali:
W klasie 4. – Błażej Kurkiewicz
W klasie 5. – Błażej Just
W klasie 6. – Olaf Głowacki
W klasie 7. – Dawid Mówiński
W klasie 8. – Alan Just

Laureaci z klas młodszych otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale SUPER CHŁOPAKA oraz drobne upominki. Chłopcy z klas starszych – kandydaci na Super Chłopaka, stanęli w szranki do konkursu o tytuł tego jednego, wyjątkowego!!! Swoje zdolności, umiejętności, poczucie humoru oraz sprawności wykazali w różnych konkursach, m.in.: na najlepiej zawiązany krawat, znajomość drużyn piłkarskich, zaplecenie dziewczętom warkocza, czy też wyszukanie i poprawę w zdaniach błędów językowych. Panowie starali się, choć nie wszystko było tak łatwe i oczywiste jak wydawało się na początku. Zwycięzcą – Super Chłopakiem w roku szkolnym 2022/2023 został Alan Just, uczeń klasy 8 – to on najlepiej poradził sobie ze wszystkimi zadaniami i uzyskał największą liczbę punktów. Nad prawidłowością przebiegu konkursu czuwało jury, wyłonione z nauczycieli.
Również tego dnia każdy chłopiec z naszej szkoły, który miał muchę lub krawat nie był pytany przez nauczycieli i nie musiał pisać kartkówek.
Pani Ewelina Panasiuk oraz Pani Iwona Ciołek oprócz przygotowanych konkursów zadbały również o drobne upominki dla naszych chłopców: batoniki i długopisy ze specjalnymi życzeniami tylko dla Uczniów Szkoły Podstawowej w Rączkach!

Organizatorki nie zapomniały również o mężczyznach pracujących w naszej szkole: wszyscy Panowie naszej szkoły otrzymali słodkie upominki wręczone przez uczennice naszej szkoły, a Pan Dyrektor otrzymał medal SUPER CHŁOPAKA!
Po słodkim poczęstunku chłopcy otrzymali od swoich koleżanek najserdeczniejsze i najgorętsze życzenia.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym chłopcom! Wszystkim składamy najpiękniejsze życzenia.


Skip to content