Czytanie zbliża – Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom
Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to wielkie święto czytelnicze organizowane od 2002 roku przez Fundację „Cała Polska czyta dzieciom”. Podczas tegorocznej edycji uczniowie klas 1-3 wysłuchali utworów czytanych przez Nikolę, Maję i Emilię. Dzieci uważnie słuchały oraz odpowiadały na zadawane pytania. Pamiętajmy, że czytając dzieciom mądre książki, możemy przekazać im nie tylko wiedzę i emocje, ale też wartości moralne, takie jak szacunek, uczciwość, odpowiedzialność, mądrość, życzliwość i przyjaźń, które pomagają budować wspólne dobro i dobre relacje.





