Akcja „Szkoła do hymnu”
7 listopada 2025 r. o godzinie 11:11 w ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu!” uczniowie naszej szkoły razem zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. Społeczność szkolna godnie i patriotycznie uczciła rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.










