ACH CO TO BYŁ ZA RAJD!

Dnia 27 maja został zorganizowany przez Dyrektora Szkoły Pana Marka Skwarskiego oraz nauczycielkę Panią Ewelinę Panasiuk I Rodzinny Rajd Rowerowy. O godz. 9.00 wszyscy rowerzyści: rodzice, uczniowie, nauczyciele oraz Pan Dyrektor stawili się gotowi do jazdy rowerowej i tym samym otworzyli sezon rowerowy! Takie kilkunastokilometrowe rajdy po naszej pięknej okolicy to doskonały wypoczynek dla całych rodzin. Były z nami trzylatki, czterolatki, siedmiolatki, a także doświadczeni rowerzyści! Przed startem, każdy z uczestników otrzymał „zastrzyk” witaminowej energii: mus owocowy, którego sponsorem jest firma TYMBARK w Olsztynku oraz smycz. Po przejechanych kilometrach dzięki uprzejmości księdza Andrzeja Rutkowskiego z Parafii w Szkotowie zostaliśmy ugoszczeni ogniskiem, ciepłem i życzliwością! DZIĘKUJEMY!
Po wspólnie spędzonym czasie przy ognisku, zjedzeniu kiełbasek przyszedł czas na wspólne spędzanie czasu na łonie natury: tatusiowie na czele z Panem Dyrektorem zagrali mecz z uczniami, walka była zacięta do ostatniej minuty: tatusiowie wygrali 3 : 0. W tym czasie mamusie z pozostałymi uczniami grali w ringo, tenisa, strzałki i piłkarzyki. Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na lody, które wszyscy otrzymali jako prezent niespodziankę od księdza Andrzeja. Ostatnią atrakcją było pojawienie się TUTORKA, który wywołał wiele uśmiechów na twarzach dzieci. TUTOREK przyjechał ze słodkościami oraz naklejkami/tatuażami w formie postaci z bajek. Nawet dorośli skusili się na naklejenie na rękę bajkowej postaci!
Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domu! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział! Do zobaczenia na kolejnym Rajdzie, już nie możemy się doczekać!


Skip to content