DZIEŃ KOBIET 2024

8 marca to Międzynarodowy Dzień Kobiet. Cała społeczność szkolna spotkała się z tej okazji na szkolnej uroczystości, aby podziękować wszystkim Kobietom za ich serce, za to, że są w każdym dniu naszego życia – w tym dobrym, ale i w tym złym.

Tego dnia dziewczynki walczyły o Tytuł Najlepszej Koleżanki. Taki tytuł przyznany miał być dziewczynce, która podczas zmagań miała wykazać się wiedzą, inteligencją, dobrym gestem, słowem, pewnością siebie, skromnością oraz zdolnościami aktorskimi. Zadania, którym musiały sprostać kandydatki o ten zaszczytny tytuł nie były zbyt proste. Kto miał powalczyć o ten zaszczytny tytuł zadecydowali chłopcy, wybierając kandydatki w trakcie szkolnego plebiscytu. Plebiscyt przeprowadzony został kilka dni przed świętem dziewcząt. Chłopcy z naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w wyborach na najsympatyczniejszą dziewczynkę z klas młodszych i najlepszą koleżankę z grupy klas starszych. Plebiscyt na najsympatyczniejszą dziewczynkę w klasach 1-3 oraz na najlepszą koleżankę z klas 4-8 cieszył się jak zawsze powodzeniem.
A oto wyniki plebiscytu:
Najsympatyczniejszą dziewczynką w klasach młodszych zostały:
w klasie 1. – Iga Kurkiewicz
w klasie 2. – Aleksandra Chalińska
w klasie 3. – Nadia Kosiorek
Najlepszą koleżanką w grupie klas starszych zostały:
w klasie 4. – Anastazja Jezierska
w klasie 5. – Klaudia Niszcz
w klasie 6. – Magda Niszcz
w klasie 7. – Julia Milewska
w klasie 8. – Patrycja Kosiorek
Każda Dziewczynka wyróżniona w wyborach otrzymała pamiątkowe dyplomy, piękne segregatory oraz słodkości i medal.
Dziewczęta z klas starszych tj. klas 4 – 8 – wybrane przez kolegów – stanęły w szranki i dzielnie rywalizowały o miano NAJLEPSZEJ KOLEŻANKI. Nie zabrakło pytań, których celem było przekonanie jury i publiczności o inteligencji kandydatek. Nad przebiegiem rywalizacji czuwało jury w składzie: p. Justyna Uss, p. Nina Ziółkowska oraz p. Kamil Sienkiewicz. Po przeprowadzonych konkurencjach przyszedł czas na podsumowanie zmagań. Jury po podliczeniu punktów, ogłosiło wyniki szkolnego konkursu. Zwyciężczynią tegorocznych szkoonych zmagań o tytuł Najlepszej Koleżanki została uczennica klasy VI – KLAUDIA NISZCZ. Laureatka oraz dziewczęta otrzymały pamiątkowy dyplom, upominki, a zwyciężczyni – piękną podstawkę pod smartfon.
Gratujemy wszystkim wyróżnionym dziewczętom!
Podczas tej uroczystości było nam niezmiernie miło gościć kobiety- nasze panie oraz dziewczynki- koleżanki.

Dodaj komentarz

Skip to content